Dziś Dzień św. Barbary - Patronki Szpitala

 Zdjęcie

Nasz szpital powstał dzięki pracy górników, ale od początku pomocą służy wszystkim.

Z radością świętujemy dziś Barbórkę - święto naszej Patronki, św. Barbary. To wyjątkowy dzień, pełen symboliki i tradycji, który jednoczy nas wszystkich w jednym duchu. W tym szczególnym czasie pragniemy podziękować Wam, naszym pacjentom, za zaufanie, jakim nas obdarzacie oraz pracownikom, za poświęcenie i troskę, jaką wkładacie w codzienną opiekę nad zdrowiem hospitalizowanych. 

Święta Barbara, jako patronka górników, strażaków i ludzi związanych z pracą w niebezpiecznych warunkach, jest dla nas nie tylko duchową przewodniczką, ale także symbolem siły, odwagi i nieustępliwości w pokonywaniu trudności. Tego dnia składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: Niechaj Święta Barbara nieustannie otacza Was i Waszych bliskich opieką, zapewnia dobre zdrowie, szczęście oraz powodzenie w życiu osobistym i zawodowym. Niech ciężka i odpowiedzialna praca zawsze będzie bezpieczna! 

Wszystkim Pracownikom naszego szpitala, którzy każdego dnia wnoszą swoje umiejętności, pasję i serce do pracy, składamy serdeczne podziękowania. Wasza determinacja i profesjonalizm są fundamentem, na którym budujemy nasz Szpital. Naszym pacjentom zaś życzymy zdrowia, pomyślności i szybkiego powrotu do pełni sił.

Niech to święto św. Barbary przyniesie Wam siłę do pokonywania wszelkich trudności.