ZAGŁOSUJ! Ostatnie dni głosowania w III edycji Budżetu Obywatelskiego!

ZAGŁOSUJ! Ostatnie dni głosowania w III edycji Budżetu Obywatelskiego!

Szanowni Pacjenci,
Przypominamy o możliwości oddawania głosów na projekty Budżetu Obywatelskiego województwa śląskiego w naszym szpitalu.
Do 19 września trwa głosowanie na zadania zgłoszone przez mieszkańców w III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.
– 🌳 PULA EKO – MBO-0153/W/21 – Instalacja energooszczędnego oświetlenia LED na obszarze parkingu i ogrodu na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu – o łącznej wartości projektu 820 000 złotych,
– 🚑 PULA REGIO – MBO-0101/P7/21 – Zakup karetki transportowej dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu – o łącznej wartości projektu 375 000 złotych.
📌Głosowanie powoli dobiega końca, więc nie czekaj i zagłosuj już dzisiaj. Do wyboru jest 120 zadań z puli EKO i z puli REGIO, a do podziału 10 milionów złotych.
📩Głosowanie odbywa się na stronie:
Województwo Śląskie to Twój region, zmieniaj go razem z Nami!

Na liście zadań dopuszczonych do głosowania znajduje się 120 zadań zgłoszonych przez mieszkańców województwa śląskiego.

4 kroki, które należy wykonać, by zagłosować na wybrane zadania:

  • KROK 1 – wybierz zadania, przydzielając im odpowiednią liczbę punktów (od 1 do 3 punktów na zadania w puli EKO oraz od 1 do 3 punktów na zadania z puli REGIO z dowolnych 7 podregionów). Jeżeli zmieniłeś zdanie i chcesz inaczej przyznać głosy – kliknij ponownie w zaznaczoną punktację. Możesz też kliknąć ANULUJ WYBÓR na dole strony – wówczas zostaną usunięte wszystkie zaznaczenia. Uwaga – punkty przyznajemy podczas jednej sesji dla zadań w puli EKO i REGIO.
  • KROK 2 – uwierzytelnij się, podając swoje dane (numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki). Dane te posłużą do weryfikacji poprawności głosowania. Na wskazany numer telefonu przesłany zostanie kod weryfikujący. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w panelu do głosowania.
  • KROK 3 – potwierdź swój wybór, klikając WYŚLIJ
  • KROK 4 – zatwierdź oddawane punkty, wpisując kod, który otrzymasz smsem na wskazany numer telefonu, a następnie kliknij ZATWIERDŹ.

Uwaga: Po zatwierdzeniu nie będzie możliwości zmiany decyzji lub ponownego głosowania.

Wyniki głosowania poznamy jeszcze we wrześniu.

 

  • Post category:Szpital