Krótkie terminy na zabiegi zaćmy!

Krótkie terminy na zabiegi zaćmy!

Szanowni Pacjenci,
Uprzejmie informujemy, że czas oczekiwania na wykonanie zabiegu usunięcia zaćmy w trybie pilnym wynosi aktualnie 4 dni robocze, a w trybie planowym systematycznie się skraca – dzięki czemu możemy zaoferować Państwu zabieg przy krótkim czasie oczekiwania.
Kwalifikacje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 w pokoju 46 – 47 na 1  piętrze w obrębie Poradni Okulistycznej. Wszyscy zgłaszający się pacjenci zobowiązani są posiadać przy sobie skierowanie na operacje zaćmy wystawione przez lekarza rodzinnego lub okulistę, ale także dowolnego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (posiadającego umowę z NFZ).
W sprawie ustalenia terminu zabiegu prosimy o kontakt pod numerem: (32) 368 – 25 – 79 lub sekretariatu Oddziału Okulistycznego (32) 368 – 25 – 71 w godzinach 7 – 14:35.
Informujemy, iż wszystkie zabiegi wykonujemy w środowisku wysoce bezpiecznym z uwzględnieniem wszystkich aktualnych wytycznych sanitarnych. W szerokim zakresie korzystamy z materiałów jednorazowych, które uniemożliwiają transmisję wirusa w dobie aktualnie trwającej pandemii.
Personel Oddziału i Poradni posiada wszystkie dostępne zabezpieczenia i jest podzielony na zespoły odpowiadające za poszczególne typy chirurgii. Zapewnia to rozdział pacjentów, którzy leczeni są w „trybie jednego dnia” z dedykowanej sali operacyjnej od pozostałych hospitalizowanych wymagających dłuższej opieki medycznej.
  • Post category:Szpital