Konsultacja Toksykologiczna dla lekarzy

tel. 538 819 961

   

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE  

   

WYSZUKIWARKA  


   

ANKIETA SATYSFAKCJI PACJENTA  

   

MEDYCZNE BAZY DANYCH  

   

OŚRODEK WCZESNEJ DIAGNOSTYKI RZS  

   

 

   

WSPARLI SZPITAL  

   
  • Certyfika i medal
   
google hack

Certyfikat Jakości

Mamy zaszczyt poinformować, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu ponownie  otrzymał certyfikat akredytacyjny w zakresie standardów akredytacyjnych dla lecznictwa szpitalnego. Akredytacja jest wydawana przez Ministra Zdrowia, jej posiadanie jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych wymagań z zakresu różnych obszarów działalności, zarówno administracyjnych, lecz przede wszystkim medycznych.

Otrzymanie powyższego certyfikatu  po raz drugi jest dowodem na to, że dbamy o jakość i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług oraz o bezpieczeństwo pacjenta. Certyfikat ten jest efektem działań wielu ludzi, którzy są entuzjastami i wkładają  dużo pracy w jego uzyskanie i utrzymanie standardów akredytacyjnych.

O ciągłym  doskonaleniu  naszej placówki  świadczy  również uzyskanie kolejnych certyfikatów Normy ISO 9001:2015, Normy ISO 14001:2015, PN-EN 18001 oraz uzyskanie pozytywnej oceny audytu nadzoru Normy bezpieczeństwa informacji 27001.

W działalności Szpitala stosujemy zdrowe, uczciwe i rzetelne zasady konkurencyjności, posiadamy potwierdzony wysoki standard usług, rozwijamy i doskonalimy wdrożone systemy zarządzania jakością, stosujemy nowoczesne rozwiązania.

Świadczy to  o naszym rozwojowym podejściu do jakości w celu zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom i utrzymania jak najlepszych warunków pracy pracownikom Szpitala.

 

Mamy nadzieję, że oprócz satysfakcji i radości z otrzymanych  certyfikatów, będzie to mobilizowało nas do dalszego rozwoju i nowych wyzwań.

 

 

   
   
   

AKTUALNOŚCI  


KOMUNIKAT

KOMUNIKAT   Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im.  [ ... ]

Czytaj więcej...
Awaria monitoringu - SOR

W dniu 18.11.2019 od godziny 16.00 w szpitalu wystąpiła aw [ ... ]

Czytaj więcej...
Inne Artykuły